Our range of products include jojoba orange beads, jojoba red beads and jojoba yellow beads.
₹ 1000 / Kg Get Latest Price
| Bead Material | Acrylic |
| Bead Shape | Round |
| Bead Size | 2 mm |
| Bead Color | Multi Color |
| Finish | Glossy |
| Hole Type | Single Hole |
| Usage | Jewellery Making, Garment Decoration, Handicraft |
| Pack Type | Loose |
| Pack Size | 50 pcs |
₹ 972 / Kg Get Latest Price
| Bead Material | Acrylic |
| Bead Shape | Round |
| Bead Size | 2 mm |
| Bead Color | Multi Color |
| Finish | Glossy |
| Hole Type | Single Hole |
| Usage | Jewellery Making, Garment Decoration |
| Pack Type | Loose |
| Pack Size | 50 pcs |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 972 / Kg Get Latest Price
| Bead Material | Acrylic |
| Bead Shape | Round |
| Bead Size | 2 mm |
| Bead Color | Multi Color |
| Finish | Glossy |
| Hole Type | Single Hole |
| Usage | Jewellery Making, Handicraft, Garment Decoration |
| Pack Type | Loose |
| Pack Size | 50 pcs |
Salvia Cosmeceuticals (Business Development Executive)
Salvia Cosmeceuticals Private Limited
Plot No 48, 3rd Floor, Southern Side, Rama Road, Najafgarh Road Industrial Area
New Delhi - 110015, Delhi, India